ВажноНајновијеОдбојка

Одбојкаши Црвене звезде нису имали среће на домаћем терену

Наставља се бора између Црвене звезде и Партизана за полуфинале. После одличне утакмице на Бањици црно-бели су изједначили резултат у серији на 1:1. Од првог до последњег тренутка, обе екипе играле су максимално ангажовано, а утакмица је трајала два часа и двадесет минута.

У првом сету све до 22:22 играо се поен за поен, да би Бјелица и Даниел донели три везана поена Партизану и први сет.

Црвена звезда је заиграла много боље у другом сету, чак је успела код 23:24 да неутралише меч лопту гостију и веже још два поена. Уследила су затим четири изједначења, последње на 29:29, да би Бјелица и Даниел поново донели сет гостима.

Нису имали шта да изгубе црвено-бели у трећем сету, одиграли су изабраници Николе Матијашевића на све или ништа и успели да смање предност Партизана.

Велика борба виђена је све до 28:28, а онда је Николић преузео одговорност и заједно са Скакићем донео важне поене Звезди за 1:2 у сетовима.

Упркос одличној игри Црвена звезда попустила је код резултата 18:18.Партизан је везао четири поена и дошао до 18:22. Николић је успео да смањи предност, али то није био довољно за изједначење у сетовима.

Најефикаснији у тиму Црвене звезде био је Душан Николић са 31 поеном.

Трећа одлучујућа утакмица између Црвене звезде и Партизана игра се у уторак 4. априла у хали Мастер у Земуну.

Црвена звезда – Партизан 1:3 (22:25,29:31,30:28,21:25)

СРЦ „Вождовац“ на Бањици. Гледалаца: Судије: Мирко Јанковић, Станислава Симић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Околић (4), Ристић (либеро), Станковић (2), Јовић (либеро), Пепић, Копривица (5), Мариновић (4), Николић (31), Караско, Скакић (14), Поломац (10).

ПАРТИЗАН: Мандић (1), Груваеус (11), Батак (6), Мрдак (34), Тадић (17), Петровић (9), Бјелица (7), Капур (либеро).

The post Одбојкаши Црвене звезде нису имали среће на домаћем терену appeared first on СД Црвена звезда.