ВажноКошаркаНајновије

Победа јуниора у вечитом дербију

Јуниори Црвене звезде Меридианбет победили су у недељу у дербију 12. кола екипу Партизана убедљивом и и сигурном игром, резултатом 73:61!

Пред 150 гледалаца у дварани Баскет сити црвено-бели су сигурном игром у другом полувремену, посебно трећој деоници, коју су добили резултатом 15-6, отворили пут ка сигурној победи.

Одличну утакмицу одиграли су Гачић и Гагић који су меч завршили са по 18 и 16 поена,

Екипа Црвене звезде је показала квалитет и поред чињенице да је шутирала тројке слабих 4-22 и имала 4 скока мање од противника.

Међутим, када се одлучивао исход ове утакмице, црвено-бели су одиграли врло чврсту одбрану и примили само 22 поена и другом полувремену!

КК Црвена звезда Меридианбет: Дробњаковић 9, Радовановић 6,Авлијаш 6, Гачић 18 и 7ск, Ковачевић, Гагић 16, Бабић, Лукић, Дабић 6, О.Лукић 1, Давидовић 9, Новчић 2.

Кошаркаши Црвене звезде тренутно су на првом месту на табели са скором 11-1, док је Партизан у доњем делу табеле са скором 4-8.

У наредном колу наши јуниори играју против екипе Динамика.

The post Победа јуниора у вечитом дербију appeared first on СД Црвена звезда.