ВажноНајновијеХокеј

Преокрет Звезде у Новом Саду и победа за чело табеле

Хокејаши Црвене звезде савладали су Војводину и остварили трећу победу у ИХЛ лиги. Београдски црвено-бели су славили у Новом Саду резултатом 4:2.

Звезда је повела у 15. минуту голом Игора Митровића, а само минут касније домаћи су изједначили поготком Милоша Пушца. Средином друге трећине Војводина је повела преко Немање Вучуревића и у последњих 20 минута ушла са резултатом 2:1.

Потпуни преокрет уследио је у трећем периоду. Прво је Угљеша Новаковић изједначио у 43. минуту, да би вођство нашем тиму донео Вук Крављанац три минута касније. Победу Црвеној звезди и тачку на ову утакмицу ставио је Лазар Лештарић у самом финишу меча – 2:4.

Овом победом изабраници Игора Косовића су избили на сам врх табеле ИХЛ лиге, а наредног викенда ће гостовати Мариобру у Словенији.

ВОЈВОДИНА – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2:4 (1:1, 1:0, 0:3)

Нови Сад – Дворана: СПЕНС. Судије: Пожар, Николић, Малетић, Т.Фазекаш. Казне: Војводина 8 минута, Црвена звезда 6 минута.

ВОЈВОДИНА: Гнип, Падалитса, Бугарски, Грковић, Марковић, Мирков, Ђорђевић, Бјелогрлић, Лаптев, Пушац, Радосављевић, Томашевић, Јерковић, Мирковић, М.Пушац 1 (1ас), Рачић, Вучуревић 1, Балабан, Ченгери, Дањи, Николић, Обрадовић. Тренер: Владан Дроздик.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ранковић, Степановић, Драговић (2ас), П.Новаковић, У.Новаковић 1, Подунавац (1ас), Шпањевић, Динић (1ас), Гвозденовић, Митровић 1, Младеновић, Стојановић, Анић, Крављанац 1, Лештарић 1 (1ас), Милошевић, Николић. Тренер: Игор Косовић.

The post Преокрет Звезде у Новом Саду и победа за чело табеле appeared first on СД Црвена звезда.