FeaturedVažne vestiВажноНајновијеФудбалФутсал

Понору краја нема. Звезда тоне све дубље

Пето коло Друге Футсал лиге Србије донело је дуел некадашњих шампиона државе екипа Црвене звезде и крагујевчког Економца. Крагујевачка екипа је тренутни лидер овог ранга такмичења и са правом се може очекивати експресни повратак у елитни ранг, док са друге стране црвено-бели од старта сезоне држе „фењер“ и већ сада је потпуно јасно да ће опстанак бити раван сензацији.

Из свега наведеног, крајњи резултат сусрета одиграног на паркету Хале спортова „Ранко Жеравица“ није зачуђујућ.

КМФ Црвена звезда – КМФ Економац Крагујевац 2:6 (0:4)

Економац је повео голом Лазара Маринковића у 7 минуту. Само минут касније на семафору је писало 0:2, а стрелац је био Танасковић. На крају првог дела утакмице је било 0:4, а у стрелце се уписао расположени Аки Стојчевски са два гола. Црвена звезда је покушала агресивнијом игром и постигла два гола – стелци Јовановић и Кечан. Ипак Економац може се рећи рутински стиђже до победе, а у стрелце се још уписао Васић и са још једним поготком Лазара Маринковића стављена је тачка на утакмицу, и коначан резултат 2:6.

Дворана: Хала спортова „Ранко Жеравица“