FeaturedVažne vestiВажноНајновијеОбавештењаФудбал

Звездаши на каљењу – Гордићевих 13 одбрана

Црвена звезда има 15 играча на позајмици, док је овог викенда седам наступало за свој садашњи тим. Посебно су се истакли Милош Гордић, чувар мреже Мачве и Андрија Катић, млади голман ИМТ-а.

Милош Горић је имао сјајну партију против Партизана. Чувар мреже Мачве имао је 13 маестралних одбрана, а упркос томе што је примио два гола, био је један од најбољих појединаца у редовима Шапчана на утакмици са црно-белима. Деловао је Гордић као да има „100 руку“ и својим бравуравама одржавао Мачву у игри до другог полувремена, кад су гости преокренули резултат и тријумфовали.

,,Трактористи” су славили над Колубаром на домаћем терену са 1:0, а најзаслужнији што домаћа екипа није примила гол је био Андрија Катић. Он је успео да сачува мрежу свих 90 минута против Лазаревчана. Младом голману ИМТ-а то је укупно осми меч да је сачувао мрежу у 24 кола колико је утакмица одиграо за ,,трактористе”.

Пуну минутажу су имали и Никола Васиљевић и Марко Конатар, а њихове екипе су изгубиле.