FeaturedVažne vestiВажноНајновијеОбавештењаФудбал

Звездаши на каљењу – Конатар поново стрелац

Црвена звезда има 15 играча на позајмици, а у викенду за нама за свој садашњи тим наступило је седам фудбалера. Највећу пажњу на себе привукли су Марко Конатар, Ибрахим Мустафа и Андрија Катић.

Посебно се истакао Марко Конатар који из недеље у недељу игра све боље. Он је постигао погодак за Железничар Панчево у великој победи његовог тима над Динамом из Врања резултатом 2:0. То је његов трећи погодак у пролећном делу сезоне. Осим што је одличан био у нападу, истакао се и у одбрани јер његов тим није примио гол на мечу. Такође и на мечу ванредног кола прошле недеље, његова екипа је савладала Јагодину (5:2), а и на том мечу је био стрелац једног поготка. У победи „тракториста“ над Земуном резултатом 2:0 истакао се Андрија Катић који је успео да сачува мрежу свих 90 минута. Одлично је Васиљевић бранио на мечу са Чукаричким, али је капитулирао у надокнади времена.

Одличну партију пружио је и Ибрахим Мустафа. У победи Радничког из Сремске Митровице против Трајала из Крушевца (2:0). Код првог гола се истакао брзоноги фудбалер када је са своје половине повукао контру и искреирао акцију за погодак.

ЗВЕЗДАШИ НА КАЉЕЊУ:

Никола Васиљевић (Пролетер) – 90 минута, нерешено са Вождовцем (1:1); 90 минута, пораз од Чукаричког (1:0)

Милош Гордић (Мачва) – 90 минута, пораз од Напретка (2:0); 90 минута, пораз од Младости (2:0)

Андрија Катић (ИМТ) – 90 минта, победа над Лозницом (2:1); 90 минута, победа над Земуном (2:0)

Срђан Бабић (Фамаликао) – без наступа

Марко Конатар (Железничар П.) – 90 минута, победа над Динамом (2:0); 90 минута, победа над Јагодином (5:2)

Урош Благојевић (Нови Пазар) – без наступа

Мартин Новаковић (Рад) – без наступа

Ненад Аџибаба (Рад) – без наступа

Александар Илић (Дубочица) – без наступа

Владимир Лучић (ИМТ) – 81 минут, победа над Лозницом (2:1)¬; 45 минута, победа над Земуном (2:0).

Срђан Спиридоновић (Генчлербирлиги) – без наступа

Ерик Јирка (Мирандес) – 45 минута, пораз од Логроњеса (1:0)

Лука Марковић (Мачва) – без наступа

Ибрахим Мустафа (Раднички СМ) – 90 минута, победа над Трајалом (2:0); 45 минута, нерешено са Колубаром (1:1).