FeaturedVažne vestiВажноДомаћа такмичењаНајновијеРукомет

Црвено-беле стале у Прокупљу

Рукометашице Црвене звезде поражене су у Прокупљу од екипе Топличанина у оквиру 13.кола Супер Б лиге, 32:27 (20:10).

Није успела Црвена звезда да оствари 11. тријумф, лош почетак је кројио резултат у Прокупљу. Звезда је на крају успела да преполови минус и ублажи трећи пораз у сезони.

Топличанин је утакмицу отворио серијом 6:0, Звезда промашила два седмерца и тек у 9.минуту први пут затресла мрежу преко Анђеле Гуџић, али лош почетак меча је оставио трага, па је домаћа екипа имала високих 20:10.

У другом полувремену, Топличанин је контролисао разлику, Звезда није имала свој дан, а Јована Драшковић на голу домаће екипе понела епитет играчице утакмице. Тек у финишу изабранице Весне Бојковић су серијом 5:1 препловиле минус, Лара Кунчер је поставила коначних 32:27, а играчице Топличанина славиле победу.

Најефикаснија је била Тамара Петковић са 7 голова, Анђела Гуџић је постигла 6, капитен Јована Ристић 4.

У наредном колу, Црвена звезда ће дочекати екипу ОРК Београда.

ТОПЛИЧАНИН – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 32:27 (20:10)

Прокупље, хала: „др Зоран Ђинђић“. Без гледалаца. Судије: Драган Милошевић и Марјан Голубовић (Лесковац). Искључења: Топличанин 8, Црвена звезда 2. Седмерци: Топличанин 2(2), Црвена звезда 5(2).

ТОПЛИЧАНИН: Драшковић, Станојевић 5, Михајловић 5, Каралић 2, Јовановић 3, Воиновић, О.Николић 8, Миловановић, Димитријевић, Здравковић, Стоиљковић, Грозданова 9(2), Обрадовић, М.Николић, Атанасковић, Ивковић. Тренер: Тома Ковачевић

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Јездић 1, Шашић 1, Петковић 7, Момчиловић 2, Ристић 4(2), Ђурковић 2, Ћорић, Ерић, Јелић, Крћа, Ердељановић 1, Кунчер 1, Гуџић 6, Кострешевић 2, Андрић. Тренер: Весна Бојковић

The post Црвено-беле стале у Прокупљу appeared first on СД Црвена звезда.