Moja Crvena Zvezda
Архива Домаћи шампионат Фудбал

Još jedna transfer bomba na Marakani

Marko Mirić u Sofiji protiv Bugarske debitovao i za reprezentaciju Srbije

Pored Maria Božića, Kornela Salate i Vladimira Volkova koji su na pragu Marakane, uz već pristigle Evandra Goebela i Kristijana Borhe, rukovodstvo FK Crvena zvezda priprema još jedno pojačanje sa kojim bi zimski prelazni rok za naš klub bio završen.

Iz dobro obaveštenih izvora bliskih subotičkom Spartaku stižu informacije da je prelazak novopečenog reprezentativca Srbije Marka Mirića na Marakanu već gotova stvar.

Mirić je nedavno zabeležio prvi nastup u reprezentaciji Srbije na gostovanju u Sofiji i kao debitant skrenuo pažnju na sebe ne samo vodećih srpskih klubova. Iako su pojedini strani klubovi bili zainteresovani za Mirićeve usluge, rukovodstvo našeg kluba je u tišini pripremalo njegov prelazak u Beograd.

Najbolji subotički fudbaler bi trebao prvih dana prelaznog roka da plavi dres „golubova“, zameni crveno-belim.

0 0 vote
Article Rating

Повезане вести

6 Comments
најновијим
најстаријим највише гласова
Inline Feedbacks
View all comments