FeaturedVažne vestiВажноНајновијеОсталоРагби

Црвено-бели демолирали Параћинце

У оквиру четврт финала Купа Србије у рагбију 13, црвено-бели рагбисти дочекали су госте из Параћина

РЛК Црвна звезда : Р13К Цар Душан Силни Параћин 94:0 (40:0)

Трећа четврт финална утакмица Купа Србије одиграна је данас без присуства публике на стадиону Спортског центра „Инге“ на Звездари. Актуелни шампион Црвена звезда лако је савладао млади тим Цар Душан Силни из Параћина. Већ након првих петнаест минута, утакмица је била практично решена јер су црвено бели дошли до предности од 18-0. Играчи из Параћина су се трудили у границама својих могућности, али више од убедљивог пораза нису могли да очекују против данас расположених играча у црвено-белим дресовима. Шампион је до одласка на полувреме повећао предност на 40-0, тако да се до краја утакмице постављало само једно питање. Да ли ће црвено бели до краја меча достићи још једну стотку или не? На крају Звезда се зауставила на цифри од 94 поена.

Лепа увертира црвено-белих пред нови вечити дерби са Партизаном 1953 идућег викенда. Други полуфинални пар чине екипе Радничког из Ниша и Новог Београда

(Извор/фото: ragbiligesrbije.rs)