Featured Važne vesti Важно Кошарка Млађе категорије Најновије Обавештења

Јуниори завршили турнир на 6. месту

Јуниори Црвене звезде мтс заузели су шесто место на квалификационом турниру АНГТ “Марко Ивковић “у Београду.

Црвено-бели су у утакмици за пето место поражени од екипе Цедевите Олимпије резултатом 66:59 (23:8,20:11;7:23,17:16).

Очигледно под утиском пропуштене прилике и изгубљене утакмице у борби за финале (Париз – Партизан НИС) црвено-бели су изузетно слабо ушли у утакмицу, изгубили прву четвртину 23:8,а на полувремену је било 43:19 за госте из Љубљане.

У трећој четвртини црвено-бели су успели да значајно смање предност гостију,погађали су Бранковић, Остојић, Добрашиновић и Михаиловић, па се на последњи одмор отишло са активним резултатом 42:50.

Ипак, у последњој деоници црвено-белима је понестало снаге, гости су одржавали предност од 8-10 поена током последње деонице, а последњи кош на турниру за Црвену звезду убацио је Бошњак и то тројку за коначних 59:66.

Најефикаснији у екипи Црвене звезде били су Михаиловић са 15 и Добрашиновић са 13 поена.