FeaturedVažne vestiВажноКошаркаМлађе категоријеНајновијеРегионална лига

АБА У19 – Црвена звезда прва у Задру, у полуфиналу са Цибоном

Јуниоска селекција Црвене звезде мтс без пораза је окончала квалификациони турнир у Задру, пошто је у утакмици која није имала такмичарски значај славила против домаћина Задра са 100:45.

У утакмици у којој се свих 10 играча Црвене звезде мтс уписало у листу стрелаца, најефикаснији су били Павићевић са 19 и Добрашиновић са 18 поена.

Већ након прве деонице победник је био познат 31-10 за црвено-беле, у истом ритму наставило се и од 10-20 минута, па је већ на полувремену било огромних 63-20.

До краја меча, екипа Црвене звезде је рутински одржавала предност и стигла и до пете победе којом је само потврдила прво месту квалификационој групи Б која је играна у Задру. Поред екипе Црвене звезде мтс, на Ф4 пласирале су се и екипе Приморске (група у Задру), Мега Бемакса и Цибоне (група у Београду).

Екипа Црвене звезде мтс играће у полуфиналу против екипе Цибоне која је као другопласирана завршила такмичење у групи А.

The post АБА У19 – Црвена звезда прва у Задру, у полуфиналу са Цибоном appeared first on СД Црвена звезда.