ВажноКошаркаНајновије

Нови тријумф кадеткиња

„Звездине звездице“, кадетска селекција ККЖ Црвена звезда Комбанк остварила је и четврту победу Триглав ЖКЛС над екипом Параћина у гостима, 77-47 (22-11, 15-13, 18-8, 22-15).

Није било неизвесности у Параћину, црвено-беле су наставиле победнички низ и нанеле домаћину други пораз.

Већ после првих 10 минута „Звездице“ су имале двоцифрену предност (22-11) коју су сачувале и на полувремену (37-24), да би у трећој четвртини потврдиле победу и у последњих 10 минута ушли са +23 на свом конту, (55-32).

Тренер Немања Планојевић је свим играчицама указао прилику, а у последњем кварталу Звезда је одржавала предност, да би утакмицу завршила серијом 6-0 за максималних +30 и 77-47.

Звезду је предводила капитен Ива Кецман са 18 поена, 16 је убацила Марија Авлијаш, а по 10 Сара Васиљевић (уз 10 освојених лопти) и Дуња Зечевић.

У наредном колу у „Баскет Сити“ стиже екипа Ивањице.

ККЖ Црвена звезда Комбанк: Марковић, Рунић 5, Васиљевић 10 (5ас 10укл), Кецман 18, Ковачевић 4, Матић (4ск), Вуловић 2, Зечевић 10 (6ск), Ћаћић 6 (5ск), Пузић 2, Спасовски 4, Авлијаш 16 (6укл). Тренер: Немања Планојевић

The post Нови тријумф кадеткиња appeared first on СД Црвена звезда.