FeaturedVažne vestiВажноНајновијеФудбалФутсал

Звезда голом Талеса срушила Винтер спорт са звуком сирене

Црвена звезда је на свом терену у 3. колу Прве лиге савладала Винтер спорт резултатом 3:2.

Јунак славља нашег тима био је Бразилац Талес – двоструки стрелац, постигавши победнички гол готово са звуком сирене. Учинак је могао да му буде и већи, међутим, пет минута пре краја резервни голман гостију Милан Павловић одбранио му је пенал са шест метара.

Један погодак за нашу екипу дело је искусног Николе Рнића, док се са два прецизна хица за Нишлије истакао Немања Јовановић.

После три кола прволигашког каравана на челу табеле, једини са максималним учинком, издвојили су се главни фаворити: Црвена звезда и Нови Пазар.

Црвена звезда – Винтер спорт 3:2 (1:1)

Београд – Дворана: „Ранко Жеравица”. Гледалаца: 600. Судије: Петар Радојчић (Инђија), Бојан Спасић (Лазаревац) и Марко Савић (Блаце).

Стрелци: 1:0 Талес у 5, 1:1 Јовановић у 18, 2:1 Рнић у 32, 2:2 Јовановић у 34, 3:2 Талес у 40. минуту.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: РАДМАНОВИЋ, ПЕРИЋ, Д. ПОПОВИЋ, ПЕТРОВ, ТАЛЕС, Рнић, Б. Поповић, Копања, Бркић, Станојевић, Кољајић.

ВИНТЕР СПОРТ: П. ПАВЛОВИЋ, РИСТИЋ, ЈОВАНОВИЋ, РАНЧИЋ, М. ЂОРЂЕВИЋ, М. Павловић, Миковић, Ј. Ђорђевић, Илић, Јанковић, Спасојевић, Ђелић.

(извор: СД Црвена звезда)