FeaturedVažne vestiВажноНајновијеОсталоРагби

Рагбисти поражени од гостију из Енглеске

У другом сусрету са неком Енглеском екипом, Црвена звеза је претрпела и други пораз. Након Милома који је у јануару ове године савладао црвено-беле у првом колу Челенџ Купа, данас је аматерска репрезентација Енглеске покрајне Ланкашир на стадиону „Рајко Митић“ у Београду савладала актуелног првака Србије и Балкана са 38-20.

Црвена звезда је одлично отворила ову тест утакмицу и већ у 4 минуту домаћи су дошли у вођтво од 6-0. На жалост, већ у 10 минуту повредио се у овом тренутку најбољи играч Црвене звезде, Аустралијанац Дарси Етрихт, што се у многоме одразило на игру домаће екипе. Са друге стране, гости су показали да се ради о доброј и искусној екипи која је лагано наметнула свој ритам и просто млела противника.

(извор: ragbiligesrbije.rs)