FeaturedVažne vestiВажноКошаркаНајновијеОбавештења

Кадети у полуфиналу Триглав лиге

Кадети Црвене звезде победили Константин 95:67 и пласирали се у полуфинале завршног турнира националног шампионата.

Добрашиновић најефикаснији са 18 поена, Остојић убацио 16. Противник у полуфиналу (субота 14.30) бољи из дуела Визуре и Младости.

Кадетска селекција Црвене звезде мтс пласирала се у полуфинале завршног турнира „Триглав кадетске лиге Србије“ који се од петка до недеље одржава у дворани „Mega Factory“ у Београду.

Црвено-бели су убедљиво савладали екипу Константина из Ниша резултатом 95:67 ( 26:18,26:20, 24:17 и 19:12) и у полуфиналу ће се састати са бољим из дуела Визура – Младост.

Најефикаснији у екипи Црвене звезде био је Добрашиновић са 18 поена, пратили су га Остојић са 16 и Манојловић са 15 убачених поена.

Црвено-бели су од самог старта имали контролу утакмице, прву деоницу добили су резултатом 26:18, а та предност увећана је до полувремена на 52-38.

У другом делу утакмице, екипа Црвене звезде је наставила у истом ритму, и ако је било дилеме око победника, она је отклоњена након 30 минута игре, након деонице коју су црвено-бели добили 24-17, за у том тренутку недостижних 76-55.

До краја утакмице, сви момци су добили прилику да уђу на терен, а пред 150 гледалаца коначан резултат износио је 90-67.

КК Црвена звезда мтс : Денић 3, Манојловић 15, Шарановић 4, Остојић 16, Михаиловић 12, Добрашиновић 18, Бошњак 3, Благојевић 8, Јоксимовић 6, Вукас 0, Димитријевић, Бранковић 10.

Црвено-бели свој полуфинални меч играју у суботу од 14.30 часова у дворани „Mega Factory“.