Европска такмичењаОдбојка

Звезда поражена у Русији

Одбојкашице Црвене звезде су доживиле и трећи пораз у три меча Лиге шампиона. Овај пут од наших одбојкашица су биле боље одбојкашице Динама из Москве. Црвеној звезди није помогла ни громогласна подршка навијача Спартака који су дошли подржати братски клуб, а резултат на крају је био 3:0 (25:17, 25:14, 25:19).

Није тешко закључити и по резултату да црвено-беле нису имале никакве шансе у овом мечу. Рускиње су у сва три сета већ после петог-шестог поена правиле разлику, коју су само до краја меча повећавале. Наше одбојкашице су једино у трећем сету колико-толико држале резултатски прикључак.

Црвена звезда за сада једина у групи нема побједу, чак ни освојен сет. До краја групне фазе ЛШ Звезда ће одиграти још три утакмице, а од тога двије као домаћин.