FeaturedVažne vestiВажноНајновијеОсталоХокеј

Звезда убедљива против Војводине

Хокејаши Црвене звезде забележили су још једну победу у ИХЛ лиги, против Војводине резултатом 11:4.

Звездини „оклопници“ су на почетку меча повели са 2:0, а до краја прве трећине било је 3:1. У другом делу игре Звезда је са четири гола стигла до убедљивог вођства од 7:1.

На почетку последње трећине гости су са три гола смањили на 7:4, а наши хокејаши су у последњих шест минута постигли још четири гола и обезбедили нова три бода.

Најефикаснији на мечу био је Влачислав Чегринцев са 5 голова и једном асистенцијом. Одличну партију је пружио и Марко Бркушанин који је уз један гол забележио и пет асистенција, док је Павле Подунавац уз гол имао и три асистенције.

Наредни противник хокејаша Црвене звезде је Младост из Загреба.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ВОЈВОДИНА 11:4 (3:1, 4:0, 4:3)

Београд – Ледена дворана Пионир. Судије: Ђ. Фазекаш, Т. Фазекаш, Пожар, Дакић. Казне: Црвена звезда 4 минута, Војводина 14 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Степановић, Анић, Анђелковић (1ас), Даниел (1ас), Дзиов (1ас), Гаидаш (1ас), Јанковић, Кулешов 1, Марковић, Подунавац 1 (3ас), Ристић 1, Сабадош, Вукићевић 1, Вуковић, Цвик, Бркушанин 1 (5ас), Чегринцев 5 (1ас), Керезовић 1, Новаковић (1ас), Поправка (2ас).

ВОЈВОДИНА: Де Маса Карлсон, Станковић, Ченгери (1ас), Дергачев (4ас), Екмешчић 1, Јерковић, Лантање 1, Ле Фол 2, Милићевић, Мирковић, Николић, Томашевић, Вучуревић (2ас).