FeaturedVažne vestiВажноНајновијеОсталоХокеј

Хокејаши дочекују загребачку Младост. Бесплатан улаз

Хокејаши Црвене звезде вратили су се на победничку стазу у Новом Саду где субили убедљиви против екипе Војводине (10:0). Овога викенда црвено-бели дочекују екипу Младости и жеља је само једна – остварити обе победе.

Сигурно је да екипа Младости неће доћи са белом заставом у Београд, али верујемо да су наши хокејаши пуни ентузијазма и жеље да не дозволе изненађење.Тренер Јовица Рус моћи ће да рачуна на све играче осим Василија Анђелковића. У форму полако улази и последње појачање које је стигло из Русије, Виталиј Дзиов, па се очекује да нападачка линија буде ефикасна као и у Новом Саду.

Утакмице ова два противника се играју у суботу (8. децембар) од 17 часова и 20 минута и недељу (9. децембар) од 16 часова и 15 минута.

Улаз у ледену халу Пионир је бесплатан, а клуб позива све навијаче да дођу и пруже подршку нашим играчима како би наставили са победама у ИХЛ такмичењу.

(извор/фото: czbgtv.com)