Фудбалери Црвене звезде лако су савладали екипу Рада у 12. колу Суперлиге рзултатом 3:1 (2:0).

Наша екипа је доминирала готово целим током сусрета и стигла лако до предности од три гола. Стрелци су били Боаћи у 39. и 57. минуту и Гобељић у 45.

У последњих 15-20 минута дошло је до пада у игри црвено-белих те су гости створили неколико солидних прилика, а успели су и да смање резултат поготком Маринковића у 78. минуту меча.

Следи пут за енглеску и меч са Ливерпулом на Енфилду.

Црвена звезда – Рад 3:1 (2:0)

Београд – Стадион: Рајко Митић. Гледалаца: 6.000. Судија: Момчило Марковић. Помоћници: Горан Станојевић и Бојан Бановић. Жути картони: Крстичић (Црвена звезда). Стрелци: 1:0 Ричмонд Боаћи у 39, 2:0 Марко Гобељић у 45, 3:0 Ричмонд Боаћи у 57, 3:1 Ненад Маринковић у 78. минуту.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Борјан, Стојковић (од 36. Сумаила), Дегенек, Бабић, Гобељић, Јовичић (од 74. Чаушић), Крстичић, Ебисилио, Срнић (од 62. Кафу), Симић, Боаћи.
Тренер: Владан Милојевић.

РАД: Марковић, Младеновић (од 78. Илић), Тричковић, Петровић, Шипчић, Вицо, Живковић (од 64. Трифуновић), Баиновић (од 69. Буснић), Михајловић, Перендија, Маринковић.
Тренер: Зоран Милинковић.