FeaturedVažne vestiВажноНајновијеОсталоХокеј

Црвено-бели освојили Триглав

Хокејаши Црвене звезде и други пут заредом су савладали Триглав на гостовању у Крању. Овога пута црвено-бели су славили са 2:3.

Наши хокејаши су у само два дана два пута савладали лидера ИХЛ лиге и на тај начин показали да поседују квалитет за највиши пласман.

Звезду је у вођство довео Василије Анђелковић, а пред крај прве трећине изједначио је Кристоф Поточник. У другом делу игре није било голова, а преокрет Триглаву доноси Жан Жупан. Само пола минута касније Влачислав Чегринцев изједначује, да би победу Црвеној звезди у 58. минуту донео Марко Бркушанин.

Следећег викенда хокејаши Црвене звезде играју у 2. колу Континтал Купа у оквиру Б групе, у италијанском Ритену.

ТРИГЛАВ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2:3 (1:1, 0:0, 1:2)

Крањ – Дворана: Злато поље. Судије: Борут Лешњак, јака Чертанц и Гашпер Жубер. Казне: Триглав 4 минута, Црвена звезда 10 минута.

ТРИГЛАВ: Пелко, Шенк, Ахачич (1ас), Грошељ, Клеменчич, Лампич (1ас), Логар, Морел, Павц, Пипан, К. Поточник 1, М. Поточник (1ас), Шкрјанец, Штенклер, Тавчар, Терликар (1ас), Вилфан, Жупан 1.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Анић, Анђелковић 1, Араи, Бркушанин 1, Чегринцев 1, Даниел, Гаидаш, Јанковић, Јововић, Керезовић (1ас), Кулешов, Марковић, Машић, Новаковић, Подунавац (1ас), Сабадош (1ас), Шпањевић, Вукичевић (1ас).