FeaturedВажноНајновијеОстало

Звезда савладала Медвешчак после продужетка

Хокејаши Црвене звезде остварили су победу у ИХЛ лиги на гостовању Медвешчаку у Загребу, након продужетка, резултатом 5:6.

Црвено-бели су направили велики преокрет и успели да савладају домаћина у продужетку. Домаћи су повели са 5:1 средином друге трећине, а онда је уследио одговор наше екипе.

Михал Даниел је смањио крајем друге трећине на 5:2. Потом су погађали Влачислав Чегринцев и Лука Вукичевић, да би својим другим голом изједначење донео Андрија Шпањевић.

Меч је ушао у продужетке, а велику радост црвено-белима донео је Чегринцев својим другим голом, а на асистенцију Михала Даниела у 62. минуту.

Наредног викенда Црвена звезда ће гостовати првопласираној екипи ИХЛ лиге Триглаву.

МЕДВЕШЧАК – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 5:6 (3:1, 2:1, 0:3, 0:1)

Загреб – Дворана: Велесајам. Гледалаца: 50. Судије: Вјеран Прежељ, Томислав Грожај, Марко Саковић. Казне: Медвешчак 6 минута, Црвена звезда 14 минута.

МЕДВЕШЧАК: Николић, Пилиповић, Бабић, Белина, Белинић, Бренчун, Будак, Буковић, Буразин, Јазбец, Ковачек 1, Кривошић, Микулић (2ас), Пауловић (1ас), Ракар 2, Сертић, Ведлин 2 (1ас), Вуглаћ.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ранковић, Васић, Ајдуковић, Анић (1ас), Анђелковић (1ас), Араи, Чегринцев 2, Даниел 1 (2ас), Јанковић (1ас), Јововић (1ас), Керезовић, Марковић, Машић, Новаковић, Подунавац (1ас), Сабадош, Сефић, Шпањевић 2, Вукичевић 1, Цвик.