FeaturedVažne vestiВажноЖенска кошаркаКошаркаНајновије

Кошаркашице убедљиве и против Бора

Кошаркашице Црвене звезде оствариле су нову убедљиву победу. Након прошлонедељне победе над екипом Партизан 1953, овог викенда наше девојке су у хали у Железнику декларирале екипу Бора

ККЖ Црвена звезда : Бор 84:56 (14:14, 23:12, 23:15, 24:15)

Изузев прве четвртине која је окончана резултатом 14:14, девојке у црвено-белом су доминирале читавим током сусрета. Почетком другог периода игре серијом од 8:0, одлепиле су се резултатски и ту предност не само да су одржавале до краја сусрета већ су је из минута у минут повећавале.

Најефикасније у редовима Црвене звезде биле су Невена Наумчев и Александра Катанић са 17 поена, док је Ивана Катанић постигла 15.

ККЖ Црвена звезда: Наумчев 17 (3ск 3ас), Чубра, Тешић, Богићевић 8 (2ск), Зукановић 6 (2ск), А.Катанић 17 (8ск 5ас 6укл), И.Катанић 15 (8ск 5ас 2укл), Дешић, Бојовић 6 (3ск 2ас 1укл), Ђорђевић 8 (5ск 3ас 2укл), Мишељић 3 (4ск 5ас), Вуловић 4 (4ск).

У нареддном 3. колу Прве кошаркашке лиге Србије за жене, црвено-беле девојке гостују у Шапцу истоименој екипи, а сусрет је на програму 9. октобра у 19:45 часова.