ВажноНајновијеОстало

Црвено-бели убедљиво до прве победе у ИХЛ лиги

Хокејаши Црвене звезде остварили су прву победу у новој сезони. Црвено-бели су савладали ЕЦЕ Цеље са 5:0 у ИХЛ лиги.

Наши хокејаши су повели голом Јапанца Еисаи Араија, а до краја прве трећине су преко Угљеше Новаковића дуплирали своју предност. Михаил Даниел је постигао два гола у другој трећини, а тачку на ову утакмицу ставио је Давид Сефић пред крај меча за коначних 5:0.

Црвена звезда и ЕЦЕ Цеље ће одиграти још један меч, већ сутра (недеља 30. септембар) од 18,45 часова у Леденој хали Пионир.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ЕЦЕ ЦЕЉЕ 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)

Београд – Дворана: Пионир. Судије: Ђорђе Фазекаш, Тибор Фазекаш, Стефан Пожар, Дарко Поповић. Казне: Црвена звезда 18 минута, ЕЦЕ Цеље 20 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Ајдуковић, Анић, Анђелковић (2ас), Араи 1, Чегринцев (1ас), Даниел 2, Драговић, Јанковић, Јововић, Керезовић, Машић, Новаковић 1, Подунавац (1ас), Сабадош, Сефић 1, Шпањевић, Вукичевић (3ас), Вуковић, Цвик.

ЕЦЕ ЦЕЉЕ: Т. Јерам, Трелц, Ф. Јерам, У. Јерам, Кастелиц, Кнез, Колар, Кукович, Лебер, Немечек, Огризек, Рибич, Ј. Зупанц, М. Зупанц.