Кадети празних шака

Кадети Црвене звезде поражени су од Чукаричког резултатом 2:1 у 5. колу Кадетске лиге Србије.

Бољи почетак меча гости су наплатили поготком Бајића у 15. минуту, а после корнера који је извео Ђукић, Дрезгић је удвостручио предност.

Црвено-бели су у наставку преузели иницијативу, а погодак Радуловића у 10. минуту наставка вратио је неизвесност у меч.

До краја дуела изабраници Славољуба Ђорђевића су били опаснији ривал, али је Чукарички, у великој мери захваљујући одбранама Кожула, успео да сачиува вођство и освоји три бода.

Црвена звезда – Чукарички 1:2 (0:2)

Терен: Помоћни терен стадиона “Рајко Митић”

Стрелци: Радуловић у 55’ (Црвена звезда), а Бајић у 15′ и Дрезгић у 32’ (Чукарички)

Жути картон: Роган у 60’ (Чукарички)

Црвена звезда: Ћопић, Максимовић, Пријовић, Матић, Лукић, Писар, Пантовић (од 73. Ђуричковић), Предув (од 46. Илић), Бабић, Елевен (од 46. Радуловић), Њамцуловић (од 66. Пилица).

Чукарички: Кожул, Роган, Кадијевић, Ћалић (од 80. Секулић), Дрезгић, Николић, Шаре (од 66. Стајковић), Јовановић, Бајић (од 87. Илић), Ергелаш (од 57. Аћимовић), Ђукић.