ВажноНајновијеОстало

Пораз Звезде на почетку сезоне

Хокејаши Црвене звезде доживели су пораз у свом првом мечу ове сезоне. Црвено-бели оклопници су изгубили од Славије Јуниор у Љубљани са 4:0 у ИХЛ лиги.

Вођство словеначкој екипи донео је Лапорник у 11. минуту. Горше је дуплирао предност домаћих у 34. минуту, да би у последњој трећини Бернард и Горше, својим другим голом, поставили коначан резултат.

Наредног викенда Црвена звезда би требало да угости екипу ЕЦЕ Цеље.

Славија Јуниор – Црвена звезда 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Љубљана – Дворана Залог. Гледалаца: 90. Судије: Роберт Јерам, Гашпер Франц, Наташа Пагон. Казне: Славија 4 минута, Црвена звезда 6 минута.

СЛАВИЈА: Павлич, Сотлар, Бернард 1 (1ас), Чампа (1ас), Чуден (1ас), Ферле, Горше 2, Хофман, Хумар (2ас), Комполшек (1ас), Лапорник 1, Лавриша, Лебен, Миклавчич, Погачар, Поклукар, Пушењак, Шчап (1ас), Ситар (1ас), Скерлеп, Тршкан, Зибелник.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Ајдуковић, Анић, Анђелковић, Араи, Бркушанин, Даниел, Драговић, Јанковић, Јововић, Марковић, Машић, Новаковић, Подунавац, Сабадош, Сефић, Шпањевић, Цвик.