Хокејаши Црвене звезде доживели су пораз у свом првом мечу ове сезоне. Црвено-бели оклопници су изгубили од Славије Јуниор у Љубљани са 4:0 у ИХЛ лиги.

Вођство словеначкој екипи донео је Лапорник у 11. минуту. Горше је дуплирао предност домаћих у 34. минуту, да би у последњој трећини Бернард и Горше, својим другим голом, поставили коначан резултат.

Прочитајте још  Црвено-беле у нову сезону улазе ослабљене

Наредног викенда Црвена звезда би требало да угости екипу ЕЦЕ Цеље.

Славија Јуниор – Црвена звезда 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Љубљана – Дворана Залог. Гледалаца: 90. Судије: Роберт Јерам, Гашпер Франц, Наташа Пагон. Казне: Славија 4 минута, Црвена звезда 6 минута.

СЛАВИЈА: Павлич, Сотлар, Бернард 1 (1ас), Чампа (1ас), Чуден (1ас), Ферле, Горше 2, Хофман, Хумар (2ас), Комполшек (1ас), Лапорник 1, Лавриша, Лебен, Миклавчич, Погачар, Поклукар, Пушењак, Шчап (1ас), Ситар (1ас), Скерлеп, Тршкан, Зибелник.

Прочитајте још  Рукометаши савладали Мокру Гору

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Ајдуковић, Анић, Анђелковић, Араи, Бркушанин, Даниел, Драговић, Јанковић, Јововић, Марковић, Машић, Новаковић, Подунавац, Сабадош, Сефић, Шпањевић, Цвик.