Омладинци у шестој брзини

Јуниори Црвене звезде убељиво су савладали Инђију у 6. колу Омладинске лиге Србије, а победу резултатом 6:0 обележио је троструки стрелац Његош Купусовић.

Упркос доминантној игри и консатантној офанзиви црвено-бели су дуго тражили пут до гостујуће мреже, а посао им је знатно отежао голман Инђије Јован Опарница. Ипак, после нколико одличних интервенција, чувар мреже је направио грешку и у 44. минуту испустио лопту упућену са десног бока, а поклон је знао да искористи Великић и начне одбрану ривала.

Знатно лакше су изабраници Братислава Живковића шансе претварали у поготке у наставку, а предност је у 57. минуту удвостручио Ђорђе Јовичић сјајном реакцијом после прекида.

Све дилеме разрешио је Купусовић са два поготка, а пре него што је ставио тачку на меч трећим, свог голмана матирао је Видаковић.

Црвена звезда после шест одиграних дуела има учинак од четири победе, уз реми и пораз, а пред меч са Наполијем имаће прилику да против Бродарца настави тријумфални низ у Омладинској лиги Србије.

Црвена звезда – Инђија 6:0 (1:0)

Терен: Пмоћни терен стадиона „Рајко Митић“
Судија: Момчило Марковић
Стрелци: Великић у 7′, Јовичић у 57′, Купусовић у 58′, 70′ и 89′ и Видаковић (аутогол) у 80′
Жути картон: Дедијер у 82′ (Црвена звезда)

Црвена звезда: Крстовић, Кукољ (од 80′ Дедијер), Стајић (од 72′ Миликић), Аџибаба, Савић, Јовичић,Великић, Стојанчић, Јовељић (од 70′ Бурмаз), Јочић (од 55′ Стојановић), Ђорђевић (од 55′ Купусовић).
Инђија: Опарница, Бобар, Радовић, Мрђа (од 70′ Видаковић), Рашевић, Коштић (од 81′ Божић), Дубајић (од 58′ Пузић), Јовишић, Милинковић, Рукавина (од 46′ Жвковић), Миловановић (од 70′ Зељковић)