Važne vestiВажноКошаркаМлађе категоријеМлађе категоријеНајновијеФудбал

Фудбал + кошарка = Црвена звезда!

фудбал +кошарка = Црвена звезда

Црвена звезда је у потпуности обележила 2018.годину у домаћим оквирима када су у питању фудбал и кошарка.

КК Црвена звезда има прилику да 19. титулом шампиона Србије у историји клуба закључи потпуну доминацију. Црвено-бели у финалу чекају бољег из дуела ФМП – Борац (1:1).

Све узрасне категорије ФК и КК Црвена звезда су шампиони Србије!

Омладинци и кадети ФК Црвена звезда су данас на терену „вечитог ривала“ у правим трилерима успели да након четири година обједине титуле и трофеје донесу на стадион „Рајко Митић“. Последњи пут се то догодило 2014.године.

И након 3:0 на полувремену омладинци Црвене звезде нису губили наду и у другом полувремену су постигли четири и на невероватан начин дошли до титуле шампиона. Кадети су водили 3:1, али нерешен резултат 3:3 је гарантовао успех.

Милан Лешњак је тако успео да након 2011.године када је предводио кадете до титуле, постане шампион и са омладинцима. 1991.године Лешњак је био капитен омладинаца који су освојили шампионску титулу Југославије. 2011.године са омладинцима је шампион био Владан Милојевић, а протекле сезоне је Милојевић је предводио до титуле први тим.

Такође, и пионири Црвене звезде ће се окитити титулом шампиона Београда.

Што се тиче КК Црвена звезда, навикли смо на упехе млађих категорија. Они нас нису изнеревили ни ове сезоне.

Јуниори, кадети и пионири КК Црвена звезда су најбољи у свом годишту, поново.

Јуниори шампиони Србије!

Ако на ове чињенице додамо и успехе ККЖ Црвена звезда, успех првог тима који је „пришио“ трећу звездицу изнад грба допуниле су јуниорке и пионирке, јасно је да за будућност не морамо да бринемо.

Данашњи дан су употпуниле фудбалерке освајањем Купа Србије, први трофеј у историји клуба.

Најслађи успеси су успеси најмлађих, сопствене деце. То је и сврха. А када сопствену децу видите у дресу првог тима знате да сте успели.