ВажноДомаћа такмичењаНајновијеРукомет

Нови пораз рукометаша, Војводина славила у „Шумицама“

Војводина славила у "Шумицама"

Рукометаши Црвене звезде поражени су у „Шумицама“ у оквиру 6.кола плеј-офа Суперлиге Србије, Војводина је славила 30:22.

За разлику од првог меча у Новом Саду, овог пута није било неизвесности и узбуђења у дербију кола.

Војводина је врло брзо стекла предност, коју није испуштала до краја утакмице. На полувреме су Новосађани отишли са шест голова предности, 11:17.

Контролисали су гости резултат, у 40.минуту су водили 15:21. Црвена звезда је имала велики број изгубљених лопти, а гости су користили сваку прилику за контранапад и брзом игром у транзицији дошли до убедљивог вођства које су претворили у победу, 22:30. 12 од 30 голова постигли су крилни играчи Војводине.

Најефикаснији у редовима Црвене звезде били су Милосављевић и Шотић са по 4 гола.

У наредном колу Црвена звезда гостује у Нишу.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ВОЈВОДИНА 22:30 (11:17)

Београд, дворана: „Шумице“. Гледалаца: 200. Судије: Машић и Марић. Седмерци: Црвена звезда 4 (3), Војводина 2 (0). Искључења: Црвена звезда 6, Војводина 6 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Чоловић, Шотић 4, Радисављевић, А. Бабић 2, Ивановић 3, Пешић 1, Љубеновић, Бугариновић 2, Милосављевић 4, Пејчиновић, Рајичевић, Мандић, Д. Бабић 2, Кљајић 1, Зејак 3, Ђурковић. Тренер: Ненад Перуничић

ВОЈВОДИНА: Симовић 1, Милашевић 2, Чагаљ, Перовић, Стојановић 2, Надовеза 4, Вучковић 5, Ратковић 2, Трифковић 3, Станковић 5, Николић 1, Веркић, Бојанић 1, Грозданић 7. Тренер: Борис Ројевић