Важно Ватерполо Домаћа такмичења Најновије

Црвено-бели поражени у „вечитом дербију“

Ватерполисти Црвене звезде изгубили су од Партизана резултатом 7:12 у 3. колу Суперлиге Србије на 25.мају.

Црвено-бели су играли добро до средине друге четвртине када је било 5:5, али је након чудних судијских одлука, а потом и пада концентрације, Звезда на одмор отишла са заостатком од три гола.

Изабраници Дејана Савића у другом полувремену нису успели да смање вођство Партизана који је на крају славио резултатом 7:12.

Наредног викенда на програму је 4. коло Суперлиге када ће ватерполисти Црвене звезде гостовати екипи Земун Босал.

Црвена звезда – Партизан 7:12 (3:3, 2:5, 0:3, 2:1)

Београд – Базен: СЦ Милан Гале Мушкатировић. Судије: Станојевић и Анђелић. Искључења: Црвена звезда 8, Партизан 11. Петерци: Црвена звезда 1 (1), Партизан 1 (1).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Добожанов, Танкосић 2, Ђорђевић, Бурсаћ, Пековић, Илић 1, Његован 1, Тохољ, Николов, Танасковић, Стојановић 3, Асановић, Тодоровски, Љубеновић. Тренер: Савић.

ПАРТИЗАН: Ристичевић, Дори 2, Ф.Јанковић 1, Лукић 1, Лазић 2, Томић 1, М.Јанковић 1, Андрејевић, Манојловић 1, Радановић, Радоњић 2, Аксентијевић 1, Бјелопавловић, Вучинић. Тренер: Ћирић