ВажноНајновијеОсталоХокеј

Звездини оклопници заустављени у полуфиналу ИХЛ лиге

Хокејаши Црвене звезде нису успели да остваре победу на гостовању у Цељу и да продуже полуфиналну серију плеј-офа ИХЛ лиге. Новом победом над црвено-белима резултатом 2:1, ЕЦЕ Цеље је изборило пласман у финале.

Једини погодак за црвено-беле постигао је Лукаш Хрушик у 24. минуту, на асистенцију Михала Клуке и Угљеше Новаковића.

Наши хокејаши су на тај начин завршили сезону и учешће у ИХЛ лиги. У лигашком делу такмичења црвено-бели су освојили 2. место, а ове сезоне Звезда је после 13 година освојила титулу шампиона Србије.

ЕЦЕ ЦЕЉЕ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)

Цеље – Дворана: Цеље. Гледалаца: 300. Судије: Лешњак, Бохинц, Франц. Казне: Цеље 4 минута, Црвена звезда 2 минута.

ЦЕЉЕ: Авсеник, Сотлар, Грахут, Ф. Јерам, У. Јерам, Кастелиц (1ас), Кнез, Колар, Кукович, Лебер 1, Мерцина, Немечек, Ограјеншек (1ас), Огризек 1, Раканович (1ас), Рибич, Сребот, Штанте, Ј. Зупанц, М. Зупанц (1ас).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Анић, Бјелогрлић, Бркушанин, Бучкин, Хрушик 1, Керезовић, Клука (1ас), Костев, Марковић, П. Новаковић, У. Новаковић (1ас), Пајевић, Подунавац, Сабадош, Сефич, Вучуревић, Вукичевић, Цвик, Ђумић.