ВажноКошаркаНајновије

Карте за Валенсију од уторка у продаји

Кошаркаши Црвене звезде мтс у четвртак од 18,45 дочекују екипу Валенсије у утакмици 26. кола Евролиге. Карте за утакмицу наћи ће се у слободној продаји у уторак од 10 часова у свим пословницама Евентима.

Дуел са још једним шпанским представником у најелитнијем европском клупском такмичењу представља и увод у изузетно напорну и важну серију утакмица за црвено-беле, која ће бити настављена у недељу првим полуфиналним дуелом АБА лиге са Морнаром, гостовањем Панатинаикосу (уторак), домаћинством Фенербахчеу (четвртак) и реваншом полуфинала АБА лиге са Морнаром у Бару…

Црвено-бели су крајем децембра у утакмици 12. кола Евролиге победили у Валенсији 86:82, а до краја сезоне, у Београду ће угостити још екипе Фенербахчеа и Реала.

Продаја карата за меч 26. кола почиње у уторка од 10 часова у свим пословницама Евентима: