ВажноНајновијеОсталоХокеј

Црвено-бели савладали Војводину

Хокејаши Црвене звезде остварили су тријумф у првом мечу у 2018. години. Црвено-бели су савладали Војводину са 5:1.

Иако су Новосађани повели у 8. минуту, у наставку меча Звезда је у потпуности преузела контролу над игром и на крају заслужено славила. Изједначење нашем тиму донео је Мирко Ђумић у 11. минуту, а Марко Бркушанин је пред крај првог периода Звезди донео вођство.

На почетку другог дела игре Немања Вучуревић је повисио на 3:1. Својим другим голом Марко Бркушанин је довео црвено-беле до вођства од 4:1, а Михаил Бучкин је у 57. минуту потврдио победу Црвене звезде.

Хокејаши Црвене звезде су и даље на 3. месту на табели ИХЛ лиге, а победа над Војводином ће се бодовати и за Првенство Србије.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ВОЈВОДИНА 5:1 (2:1, 1:0, 2:0)

Београд – Ледена дворана Пионир. Судије: Проксеус, Николић, Пожар, Ђокић. Казне: Црвена звезда 10 минута, Војводина 8 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Бучкин 1 (1ас), У. Новаковић, Подунавац (1ас), Сефич, Ђумић 1, Анић, Бјелогрлић (2ас), Бркушанин 2 (1ас), Сабадош, Вучуревић 1 (1ас), Даниел, Гачић, Керезовић, Пајевић, Вукичевић.

ВОЈВОДИНА: Белић, Парент, Акимов (1ас), Бабић 1, Ченгери, Дергачев, Екмешчић, Јерковић, Коколев, Лаптев (1ас), Меселџић, Милићевић, Мирковић, Томашевић, Тумбас.