ВажноНајновијеОсталоХокеј

Звезда изгубила од Медвешчака у Загребу

Хокејаши Црвене звезде доживели су пораз на гостовању Медвешчаку у ИХЛ лиги резултатом 3:1.

Црвено-бели су одиграли последњи меч у 2017. години у Загребу и поразом су окончали други круг такмичења у регионалној лиги. Следи кратка пауза, а потом и почетак трећег круга такмичења у ИХЛ лиги.

Једини гол за нашу екипу постигао је Марко Бркушанин на асистенцију Мирка Ђумића.

Црвено-бели се тренутно налазе на 2. месту на табели са седам бодова мање од водећег Триглава и бодом више од трећепласиране екипе Цеља која има и два меча мање.

МЕДВЕШЧАК – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 3:1 (2:1, 1:0, 0:0)

Загреб – Дворана: Дом спортова. Гледалаца: 88. Судије: Смердељ, Мецингер, Грожај, Саковић. Казне: Медвешчак 14 минута, Црвена звезда 6 минута.

МЕДВЕШЧАК: Јикер Ђурић, Николић, Бабић, Бренчун, Буковић, Фичур (1ас), Јанковић 2, Јарчов, Јазбец, Кегаљ (2ас), Копричанец, Д. Кривошић, М. Кривошић, Микулић 1, Миличић (1ас), Мирић, Сензел (1ас), Сертић, Тадић, Ведлин.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Бучкин, У. Новаковић, Подунавац, Сефич, Вучуревић, Анић, Бјелогрлић, Бркушанин 1, Сабадош, Ђумић (1ас), Керезовић, Леонов, ајевић, Вукичевић, Цвик, Даниел.