ВажноНајновијеОсталоХокеј

Пораз Звезде после пенала

Хокејаши Црвене звезде доживели су пораз у ИХЛ лиги од екипе ЕЦЕ Цеље у Београду резултатом 5:6.

Као и претходни меч два ривала у Словенији и овај је завршен нерешеним резултатом, али је за разлику од претходног када је Звезда славила после пенала, овога пута словеначка екипа однела тријумф.

Црвено-бели су водили са 5:3 и били су надомак победе, али су гости у последња два минута успели да дођу до изједначења и меч уведу у продужетак. У продужетку није било голова, а победоносни гол за Цеље после пенала постигао је Лебер.

Црвена звезда је и поред пораза сачувала друго место испред Цеља које има утакмицу мање.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ЕЦЕ ЦЕЉЕ 5:6 (1:1, 2:1, 2:3, 0:0, 0:1)

Београд – Ледена дворана Пионир. Гледалаца: 45. Судије: Проксеус, Ђ, Фазекаш, Т. Фазекаш, Ђокић. Казне: Црвена звезда 20 минута, Цеље 30 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА:Митић, Ранковић, Бучкин (2ас), У. Новаковић (2ас), Подунавац 1 (1ас), Сефич (2ас), Вучуревић 1, Анић, Бјелогрлић, Бркушанин 1 (1ас), Леонов, Ђумић 1 (1ас), Даниел 1, П. Новаковић, Сабадош, Вукичевић, Цвик, Керезовић.

ЕЦЕ ЦЕЉЕ: Авсеник, Гајшек, Грахут, Клавжар 1, Лебер 2 (1ас), Немечек, Раканович, Кнез (3ас), Колар, Мерцина, Ограјеншек (2ас), Огризек 3 (1ас), Јерам (1ас), Кукович.