ВажноМлађе категоријеНајновијеФудбал

Омладинци победили Војводину

Омладинци Црвене звезде забележили су и осму узастопну победу у оквиру Омладинске лиге Србије.

У утакмици против Војводине виђено је много голова у периоду од 42. до 46. минута. Црвено-бели из Београда повели су голом Алексе Терзића у 42. минуту, а само два минута касније Новосађани су стигли до изједначења. Међутим, Вељко Николић је својим голом у 45. минуту донео предност својој екипи пред одлазак на одмор, а чим је утакмица настављена, Јовељић је голом обезбедио нешто мирнији наставак утакмице. Војводина је у самом финишу успела да смањи резултат на 3:2.

Омладинци: Црвена звезда — Војводина 3:2 (2:1)

Судија: Данило Грујић
Стрелци: Терзић у 42′, Николић у 45′ и Јовељић у 46′ за Црвену звезду, а Тегелтија у 44′ и Живковић у 90′ за Војводину.

Црвена звезда: Гордић, Јанковић, Терзић, Сантрач, Којић, Јокић, Босић, Томић, Николић (од 86′ Ковач), Станојев (од 85′ Костић), Јовељић.

Војводина: Пилиповић (од 6′ Тороман), Бјековић, Тадић, Јеличић, Деветак, Тегелтија (од 80′ Јовишић), Живковић, Милијашевић (од 72′ Радић), Владић (од 62′ Куртиши), Петровић (од 72′ Пантелић), Зличић.