ВажноНајновијеОстало

Црвено-бели убедљиви у Загребу

Трећу узастопну победу у Интернационалној хокејашкој лиги хокејаши Црвене звезде остварили су на гостовању у Загребу. Црвено-бели су савладали Загреб резултатом 2:8 (0:2, 1:3, 1:3).

По два гола за Црвену звезду постигли су Петар Новаковић и Роберт Сабадош, а веома расположен за игру био је белоруски интернационалац Михаил Бучкин који је уз један погодак уписао и три асистенције. По гол и асистенцију забележили су Давид Сефич и Немања Вучуревић, Иља Олонов је имао две асистенције, а један гол за црвено-беле постигао је и Мирко Ђумић.

Црвена звезда заузима тренутно 3. место на табели ИХЛ лиге, са две утакмице мање од водећих Триглава и Цеља. Наредни ривал црвено-белим оклопницима је слованачка екипа Плејбој Славија.

ЗАГРЕБ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2:8 (0:2, 1:3, 1:3)

Загреб – Дворана: Велесајам. Гледалаца: 83. Судије: Миро Смердељ, Марио Новак и Филип Мецингер. Казне: Загреб 8 минута, Црвена звезда 4 минута.

ЗАГРЕБ: Хергешић-Адамовић, Валенчић, Благус 1, Чизмадија, Црнец, Јачмењак (1ас), Јарчов (1ас), Јоја, Јовић, Калеб (1ас), Новак, Полашек, Шелитај, Сркетић 1, П. Станчић, Т. Станчић, Тадић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Козак, Ранковић, У. Новаковић, Олонов (2ас), Подунавац, Сефич 1 (1ас), Вучуревић 1 (1ас), Анић, Бркушанин (1ас), Бучкин 1 (3ас), Сабадош 2, Ђумић 1, Керезовић (1ас), Леонов, П. Новаковић 2, Вукичевић, Цвик, Бјелогрлић.