ВажноДомаћи шампионатЖенски фудбалНајновијеФудбал

Звезда сигурна у Крушевцу

ЖФК Црвена звезда забележиио је четврту победу у шампионату тријумфом у Крушевцу против Напретка – 2:0, головима Катарине Ђорђевић и Јоване Миладиновић.

Сигурно издање Звездиних девојака на „Мичетовом стадиону“. Јунак меча 6.кола Суперлиге у Крушевцу је голман домаћина Јована Петровић, која спречила праву катастрофу. Петнаестогодишња Петровић је бранила немогуће, и оно што је већ виђено у голу, па је Напредак изборио пристојан пораз.

Звезда је повела са беле тачке у 20.минуту петим голом у сезони капитена Катарине Ђорђевић. Коначан резултат је поставила Јована Миладиновић јаким и прецизним ударцем са 20 метара у 65.минуту.

Уследила је опсада гола Напретка, ређале су се прилике Катарине Ђорђевић, Тенков, Миладиновић… али неумољива је била Јована Петровић и сјајним одбранама заслужено понела епитет играча утакмице.

У наредном колу Звезда дочекује Слогу Раднички.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Обрадовић, Марковић, Т.Ђорђевић, Смиљковић, Крстић, Кривокапић (Барјактаревић), Стојановић, Миладиновић, Малешевић, К.Ђорђевић, Тенков (Павловић).