ВажноВатерполоДомаћа такмичењаНајновије

Реми у „вечитом дербију“

Ватерполисти Црвене звезде одиграли су нерешено са Партизаном у дербију 6. кола Супер лиге. Резултат на крају меча био је 9:9 (1:0, 3:3, 2:4, 3:2).

Црвено-бели су били бољи ривал у првом полувремену. Стекли су гол предности, а Партизан је до преокрета стигао у трећој четвртини. Имали су гости пред крај сусрета два пута предност од једног гола, али су наши ватерполисти оба пута долазили до изједначења и на крају до бода.

У тиму Александра Филиповића истакао се Вељко Танкосић са 5 постигнутих голова. Два гола су дело Шуберића, а по један су постигли Николов и Драшковић.

У наредном колу Црвена звезда дочекује Војводину.

Црвена звезда – Партизан 9:9 (1:0, 3:3, 2:4, 3:2)

Базен у Зрењанину. Судије: Станојевић и Раковић. Искључења: Црвена звезда 6, Партизан 8. Петерци: Црвена звезда 1 (1), Партизан 1 (1).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Краљ, Танкосић 5, Јовић, Ивошевић, Шуберић 2, Илић, Бурсаћ, Љубеновић, Николов 1, Ћорић, Драшковић 1, Пековић, Тодоровски, Радовић. Тренер: Филиповић.

ПАРТИЗАН: Добожанов, Лукић, Ф.Јанковић 1, Репановић, Лазић 1, Манојловић, Драшовић 1, Радојевић, Јакшић 1, Танасковић 2, Стојановић 2, М.Јанковић 1, Бракочевић, Тохољ. Тренер: Ћирић.