ВажноНајновијеОстало

Звездини возачи солидни уз доста проблема на Ушћу

Црвено-бели су имали још један тежак тркачки викенд, који је одржан на добро познатој стази Ушће.

Ни овога пута малери нису заобишли наш тим, па морамо бити задовољни учинком. Тошићу је отказала трећа брзина и није имао могућности да се до краја бори за прво место, док Давидовски услед промене мотора, није могао даље од четвртог места. Звездан Јовановић је заузео место одмах иза Давидовског, док је најбољи од наших такмичара био Јовановић Петар, који је трку завршио на другом месту.

1usce-2

У класи 1 Југо 55, до 1150цм3, група Н, Јовановић Петар заузео је 2. место.
У класи 2 Југо 55, до 1150цм3, група спорт, Давидовски Виктор заузео је 4. место, а Јовановић Звездан 5. место.
У класи 9 Хонда Сивик Тyпе Р, до 2000цм3, група СП(Super production), Тошић Александар је освојио 3. место.