ВажноКлупска дешавањаМлађе категоријеНајновијеФудбал

Омладинска школа: Убедљиви порази омладинаца и пионира

Резултатски неуспешан викенд претпела је Омладинска школа. Омладинци и пионири су убедљиво поражени, победе за млађе кадете и млађе пионире, реми кадета.

Омладинци (1997/98)

Звездини омладинци убедљиво су поражени у Новом Саду, на терену СЦ „Вујадин Бошков“ Ветернику. Војводина је и други пут савладала Звезду, нанела јој други узастопни пораз, трећи овог пролећа, четврти у сезони. Црвена звезда није постигла гол против Војводине у два меча.

23.коло, Омладинска лига Србије

Војводина – Црвена звезда 4:0

oml

Кадети (1999)

Кадети су у „дуплом програму“ у Новом Саду, донели бод у Београд. Новосађани су повели, али је Црвена звезда изједначила шест минута пре краја првог полувремена.

22.коло, Кадетска лига Србије

Војводина – Црвена звезда 1:1 (Стефан Михајловић)

kad

Млађи кадети (2000)

Млађи кадети су забележили нову убедљиву победу. На Макишу је савладана Локомотиву – 6:0 Према свему што су до сада показали и у лиги Београда и на међународним турнирима, Омладинска школа Црвене звезде има чему да се нада када су ови момци у питању.

Њих очекује нови међународни турнир, у Румунији, Темишвар, на који путују већ данас.

22.коло, Лига млађих кадета Београда, група А

Локомотива – Црвена звезда 0:6 (Милан Савић 2, Стефан Торбица, Стефан Сантрач, Никола Веселиновић, Михаило Аћимовић)

Табела непотпуна, Доминус иступио из такмичења
  • Табела је непотпуна, нису урачунати резултати последњег одиграног кола. Екипа Доминус је иступила из такмичења.

Пионири (2001)

ОФК Београд је савладао и трећу генерацију Црвене звезде овог пролећа. Након омладинаца (4:1) и кадета (4:0), на Карабурми убедљиво су поражени и пионири – 4:0. Црвено-белим надама нису пријала гостовања на Карабурми.

15.коло, Прва лига пионира Београда

ОФК Београд – Црвена звезда 4:1 (Богдан Јочић)

pio_tabela

Млађи пионири (2002)

Најмлађа такмичарска генерације Црвене звезде забележила је победу пред пут на међународни, ускршњи турнир у Италији. Минималним резултатом савладан је Вождовац. У Италији, црвено-бели ће одмерити снаге са Сампдоријом и још два италијанска клуба. Ускоро опширније.