Moja Crvena Zvezda
Атлетика Важно Најновије Остало

Одржан митинг Атлетског клуба Црвена звезда

У Београду, 16. јануара одржан је још један спринтерски митинг у организацији атлетског клуба Црвена звезда.

Више од 200 такмичара свих узраста у 80 трка такмичило се у дисциплинама 60м и 60м препоне. Учешће је узео велики број клубова из целе Србије, а да такмичење има међународни карактер побринули су се гости из Босне и Херцеговине.

Највећа конкуренција је била код пионирки и пионира где је учествовало преко 100 такмичара.

Код сениорки набољи резултат остварила је спринтерка АК Црвена звезда Маја Ћирић која је деоницу од 60м претрчала за 7.69 секунди и трећи пут за редом ове сезоне оборила лични рекорд. Друга је била Николета Симић такође из Црвене звезде, док је треће место освојила Катарина Сирмић из зрењанинског Пролетера.

Код мушкараца победио је Гаши Суад из Црвене звезде резултатом 7.17 секунди испред Немање Булајића из Радничког и Филипа Иштвановића из Цвене звезде.

Код јуниорки најбоља је била Тамара Дамјановић из Црвене звезде резултатом 7.92. Друго место освојила је Александра Пешић из Кошутњака док је трећа била Тамара Вулетић из београдског Партизана.

Код јуниора победио је Алекса Кијановић из Партизана испред Марка Јевремовића из Новог Београда и Петра Шкиља из земунске Младости.

И у осталим категоријама било је изврсних резултата. Ангела Илић-Рончели победила је код млађих јуниорки са новим личним рекордом од 7,91, док је Ђорђе Стаменковић победио код млађих јуниора.

Код препонаша најбољи сениор је био Владимир Рајић из Партизана, а друго и треће место су освојили Александар Дробњак и Ненад Константиновић.

МЛ. ПИОНИРКЕ 60м/пр
1. група
1 Славковић Милица 04 КРУ 60м/пр .10.69
2 Куртановић Лидија 03 ЦЗБ 60м/пр 10.99
1. група
1 Томашевић Милица 04 ЦЗБ 60м/пр 12.76
2 Врета Теодора 04 Пар 60м/пр нзт
МЛ. ПИОНИРИ 60м пр
1. група
1 Мијатовић Милош 03 ЦЗБ 60 м.пр. 10.26
2 Секулић Алекса 03 Пар 60м/пр 10.52
2. група
1 Симић Страхиња     03 Пар 60мпр 11.07
2 Илић Никола 03. МЛЗ 60 м.пр. 11.59
МЛ. ПИОНИРКЕ 60м
1. група
1 Анђела Радоичић 03 ЦЗБ 60м 8.25
2 Чулина Тијана 03 НБГ 60м 8.77
3 Бранковић Марина 03 ЦЗБ 60м 8.96
4 Славковић Милица 04 КРУ 60м 9.00
2. група
1 Балиновац Александра 03 ЦЗБ 60м 9.04
2 Николић Миња 03. БАК 60м 9.05
3 Љубинковић Маја 03. МЛЗ 60м 9.17
4 Баранин Тамара 04 ЦЗБ 60м 9.58
3. група
1 Дрлић Милица 03 ЦЗБ 60м 9.02
2 Ћатић Хана 04 БИХ-СА 60м 9.20
3 Митачек Јелена 04. МЛЗ 60м 9.23
4. група
1 Ђорђевић Даница 03. МЛЗ 60м 9.47 (9.465)
2 Ђорђевић Тара 03 ЦЗБ 60м 9.47 (9.467)
3 Oстојић Лана 03 ЦЗБ 60м 9.51
5. група
1 Јовичић Ана 04 НБГ 60м 9.45
2 Ћоровић Јелена 04 НБГ 60м 9.46
3 Сретеновић Дуња 04 НБГ 60м 9.71
6. група
1 Стојановић Софија 04 Пар 60м 9.23
2 Стаменковић Ива 03. МЛЗ 60м 9.40
3 Ева Шолаја 03 КОШ 60 9.43
4 Врета Теодора 04 Пар 60м Нзт
7. група
1 Бањац Јана 04 ЦЗБ 60м 9.50
2 Вучковић Георгина 05 НБГ 60м 10.06
3 Јанковић Ива 04 НБГ 60м 10.71
8. група
1 Пајдаковић Катарина 04 КОШ 60м 9,21
2 Фрљак Асја 04 БИХ СА 60м 9,65
3 Павловић Љубица 03 ЦЗБ 60м 10,41
МЛ. ПИОНИРКЕ А ФИНАЛЕ
1 Анђела Радоичић 03 ЦЗБ 60м 8.25
2 Чулина Тијана 03 НБГ 60м 8.75
3 Бранковић Марина 03 ЦЗБ 60м 8.86
4 Славковић Милица 04 КРУ 60м 9.03
МЛ. ПИОНИРКЕ 60м  Б ФИНАЛЕ
1. Николић Миња 03 БАК 60м 9.05
2 Балиновац Александра 03 ЦЗБ 60м 9.05
3 Дрлић Милица 03 ЦЗБ 60м 9.05
4 Љубинковић Маја 03 МЛЗ 60м НС
МЛ. ПИОНИРИ 60м
1. група
1 Николић Павле 03 НБГ 60м 8.16
3 Вучковић Лука 03. БАК 60м 8.61
2 Мијатовић Милош 03 ЦЗБ 60м 8.49
4 Богдановић Алекса 03 Пар 60м 8.92
2. група
1 Петровић Филип 03 НБГ 60м 8.57
2 Андровић Петар 04 ЦЗБ 60м 8.65
3 Јовановић Милутин 03 ЦЗБ 60м 8.71
4 Брајовић Марко 04 НБГ 60м 8.95
3. група
1 Стојановски Филип 04. БАК 60м 8.92
2 Јовановић Лука 03 ЦЗБ 60м 8.93
3 Никола Костић 04 КОШ 60 9.02
4. група
1 Видаковић Урош 03. БАК 60м 9.00
2 Цветковић Лука 04. БАК 60м 9.29
3  Илић Никола 03. МЛЗ 60м 9.37
5. група
1 Богнер Филип 04. МЛЗ 60м 9.11
2 Ерић Милош 04. БАК 60м 9.83
МЛ. ПИОНИРИ 60м
A ФИНАЛЕ
1 Николић Павле 03 НБГ 60м 8.17
2 Мијатовић Милош 03 ЦЗБ 60м 8.56
3 Петровић Филип 03 НБГ 60м 8.62
4 Вучковић Лука 03. БАК 60м 8.70
Б ФИНАЛЕ
1 Андровић Петар 04 ЦЗБ 60м 8.70
2 Јовановић Милутин 03 ЦЗБ 60м 8.75
3 Стојановски Филип 004 БАК 60м 9.00
4 Богдановић Алекса 03 Пар 60м НС
ПИОНИРКЕ 60м/пр
1. група
1 Буквић Марија 01. МЛЗ 60м/пр 9.80
3 Плавшић Анђела 01. МЛЗ 60м/пр 10.32
2 Елез Радмила 02 НБГ 60м/пр 10.28
2. група
2 Милановић Кристина 01 НБГ 60м/пр 11.24
1 Ђокић Лидија 02 НБГ 60м/пр 1..49
СТ. ПИОНИРИ 60м пр
1. група
1 Ћирић Урош 01 ПБГ 60м/пр 8.66
2 Црнобрња Павле 01 ПБГ 60м/пр 8.93
3 CURO ARMAN 02 SA-BIH 60м/пр 9.54
2. група
1 Шапић Александар 01 ПБГ 60м/пр 10.15
2 Пивић Лука 02 ПБГ 60м/пр 10.45
3 Славковић Марко 01 КРУ 60м/пр 10.92
3. група
1 Влаховић Марко 01. МЛЗ 60м/пр 9.73
2 Јовановић Александар 02 НБГ 60м/пр 10.83
ПИОНИРКЕ 60м
1. група
1 Недић Јелена 01 НБГ 60м 8.37
2 Пантовић Тијана 01. МЛЗ 60м 8.49
3 Врета Катарина 02 Пар 60м 8.63
4 Марковић Марија 01 ВЖЈ 60м 8.86
2. група
1 Вучак Вања 01 Пар 60м 8.19
2 Савић Јована 02 ЦЗБ 60м 8.44
3 Стевановић Тамара 01 ВЖЈ 60м 8.47
4 Балиновац Анђела 01 ЦЗБ 60м 8.53
3. група
1 Плавшић Анђела 01. МЛЗ 60м 8.66
2 Елез Радмила 02 НБГ 60м 8.70
3 Богићевић Наталија 02. БАК 60м 8.76
4 Ђокић Лидија 02 НБГ 60м 8.99
5. група
1 Буквић Марија 01. МЛЗ 60м 8.54
2 Огњеновић Андреа 01 ЦЗБ 60м 8.77
3 Маричић Маша 01 Пар 60м 8.82
4 Николић Николина 01 Пар 60м 9.00
6. група
1 Словаковић Маријана 02 НБГ 60м 8.76
2 Ђерфи Тамара 01 ЦЗБ 60м 8.94
3 Јовковић Анастасија 02 НБГ 60м 8.99
4 Бачанин Катарина 02. МЛЗ 60м 9.06
7. група
1 Смиљић Љубица 01 Пар 60м 8.90
2 Илић Миа 01 ЦЗБ 60м 8.99
3 Бабовић Анастасија 02. БАК 60м 9.09
4 Милановић Кристина 01 НБГ 60м 9.18
8. група
1 Муратовић Маша 02 ЦЗБ 60м 9.03
3 Драгојловић Наташа 01 ЦЗБ 60м 9.96
2 Савићевић Јована 01 ЦЗБ 60м 9.55
4 Димитријевић Миљана 01 Пар 60м 10.05
9. група
1 Лазаревић Катарина 01 ЦЗБ 60м 9.08
3 Мариновић Мила 02 НБГ 60м 9.37
2 Марковић Ксенија 02 НБГ 60м 9.31
4 Костић Исидора 02 ЦЗБ 60м 10.02
10. група
1 Симона Илић 02 ЦЗБ 60м 9.09
2 Малишић Мила 02 ЦЗБ 60м 9.14
3 Томић Анђела 02. БАК 60м 9.43
4 Кристина Чоловић 01 ЦЗБ 60м 9.44
11. група
1 Делић Јована 01 ЦЗБ 60м 9.15
2 Бузачић Настасија 01 НБГ 60м 9.43
3 Рајковић Јана 02 НБГ 60м 10.56
4 Тасевски Александра 02 НБГ 60м 10.84
ПИОНИРКЕ 60м
А ФИНАЛЕ
1 Вучак Вања 01 Пар 60м 8.22
2 Недић Јелена 01 НБГ 60м 8.37
3 Стевановић Тамара 01 ВЖЈ 60м 8.39
4 Савић Јована 02 ЦЗБ 60м 8.46
4 Марковић Марија 01 ВЖЈ 60м 8.86
Б ФИНАЛЕ
1 Пантовић Тијана 01. МЛЗ 60м 8.40
2 Балиновац Анђела 01 ЦЗБ 60м 8.56
3 Буквић Марија 01. МЛЗ 60м 8.57
4 Врета Катарина 02 Пар 60м 8.69
СТ. ПИОНИРИ 60м
1. група
1 Ћирић Урош 01 Пар 60м 7.49
2 Цуро Арман 02 БиХ СА 60м 7.84
2. група
1 Аџић Богдан 01 НБГ 60м 8.06
2 Пивић Лука 02 Пар 60м 8.11
3 Шапић Александар 01 Пар 60м 8.20
4 Станишић Вук 01. БАК 60м 8.43
3. група
1 Андријевић Ђорђе 01. МЛЗ 60м 8.09
2 Влаховић Марко 01. МЛЗ 60м 8.20
3 Исаиловић Томислав 02. МЛЗ 60м 8.27
4. група
1 Андреев Никола 02 ЦЗБ 60м 8.73
2 Ивановић Лука 01 НБГ 60м 9.02
3 Савић Павле 02. МЛЗ 60м 9.24
5. група
3 Славковић Марко 01 КРУ 60м 8.84
4 Шиндик Душан 02. МЛЗ 60м 8.83
СТ. ПИОНИРИ 60м
А ФИНАЛЕ
1 Цуро Арман 02 БиХ СА 60м 7.95
2 Аџић Богдан 01 НБГ 60м 8.02
3 Пивић Лука 02 Пар 60м 8.10
4 Андријевић Ђорђе 01. МЛЗ 60м 8.24
Б ФИНАЛЕ
1 Шапић Александар 01 Пар 60м 8.26
2 Павловић Душан 02 ЦЗБ 60м 8.34
3 Влаховић Марко 01. МЛЗ 60м НЗТ
4 Исаиловић Томислав 02. МЛЗ 60м НЗТ
МЛ.ЈУНИОРКЕ 60м пр
1. група
1 Петровић Јована 00 ЦЗБ 60м/пр 9.46
2 Стевчић Александра 00 МЛЗ 60м/пр 9.50
3 Регоје Милица 00 КОШ 60м/пр нс
       
1 Радојчић Милица 00 НБГ 60м 10,85
2 Тодоровић Јелена 00 ВЖЈ нзт
МЛ. ЈУНИОРИ 60м пр
1. група
3 Ковачевић Никола 99 ЦЗБ 60м/пр 9.10
1 Ивановић Урош 99 ЦЗБ 60м/пр 8.62
2 Новаковић Димитрије 00. МЛЗ 60м/пр 8.83
2. група
1 Јакишић Стефан 00 Пар 60м/пр 9.00
2 Јовановић Давид 00 ВЖЈ 60пр. 9.21
3. група
1 Тодоровић Тодор 99 Пар 60м/пр 10,28
2 Кашиковић Матија 00 Пар 60м/пр 10.46
МЛ.ЈУНИОРКЕ 60м
1. група
3 Ангела Илић Ронцели 99 ЦЗБ 60м 7.91
4 Петровић Јона 00 НБГ 60м 8.29
2. група
1 Петровић Јована 00 ЦЗБ 60м 8.63
2 Ђукић Соња 00 ЦЗБ 60м 8.76
3. група
1 Тодоровић Јелена 00 ВЖЈ 60м 8.86
2 Вранић Марија 00 ЦЗБ 60м 8.88
3 Ускоковић Јана 00 ЦЗБ 60м 9.28
4 Лукић Марија 99 ЦЗБ 60м ДСК 162.6
4. група
1 Регоје Милица 00 КОШ 60м 8.45
2 Радојчић Милица 00 НБГ 60м 9.02
МЛ.ЈУНИОРКЕ 60м
А ФИНАЛЕ
1 Ангела Илић Рончели 99 ЦЗБ 60м 7.91
2 Петровић Јона 00 НБГ 60м 8.27
3 Регоје Милица 00 КОШ 60м 8.49
4 Ђукић Соња 00 ЦЗБ 60м 8.78
Б ФИНАЛЕ
2 Вранић Марија 00 ЦЗБ 60м 8.79
2 Тодоровић Јелена 00 ВЖЈ 60м 8.85
2 Радојчић Милица 00 НБГ 60м 9.09
3 Ускоковић Јана 00 ЦЗБ 60м 9.34
МЛ. ЈУНИОРИ 60м
1. група
1 Стаменковић Ђорђе 99 ЦЗБ 60м 7.53
2 Кијановић Бошко 00 Пар 60м 7.53
3 Јурошевић Душан 00. МЛЗ 60м 7.57
2. група
1 Мандић Михаило 00 АТВ 60м 7.56
2 Јакишић Стефан 00 ПБГ 60м 8.06
3. група
1 Новаковић Димитрије 00. МЛЗ 60м 7.66
2 Тодоровић Тодор 99 Пар 60м 7.67
3 Јовановић Давид 00 ВЖЈ 60м 7.88
4 Ступаревић Сава 00 ЦЗБ 60м 7.98
4. група
1 Батурац Марко 00 НБГ 60м 8.00
2 Симоновић Михаило 00 НБГ 60м 8.14
МЛ. ЈУНИОРИ 60м
А ФИНАЛЕ
1 Стаменковић Ђорђе 99 ЦЗБ 60м 7.47
2 Мандић Михаило 00 АТВ 60м 7.48
3 Кијановић Бошко 00 Пар 60м 7.48
4 Јурошевић Душан 00. МЛЗ 60м 7.69
Б ФИНАЛЕ
1 Тодоровић Тодор 99 Пар 60м 7.67
2 Новаковић Димитрије 00. МЛЗ 60м 7.69
3 Јовановић Давид 00 ВЖЈ 60м 7.88
4 Ступаревић Сава 00 ЦЗБ 60м 7.92
ЈУНИОРКЕ 60м преп
1. група
1 Ристовић Сања 97 PBG 60м/пр 9.29
2 Савић Ива 98 ПБГ 60м/пр 9.88
ЈУНИОРИ 60м пр
1. група
1
2 Савић Сергеј 97 PBG 60м/пр 8.96
3 Јевремовић Марко 98 НБГ НЗТ
ЈУНИОРКЕ 60м
1. група
1 Тамара Дамјановић 98 ЦЗБ 60м 7.97
2 Пешић Александра 98 КОШ 60м 8.20
2. група
1 Ристовић Сања 97 PBG 60м 8.51
2 Мачев Дејана 98 ЦЗБ 60м 8.56
3. група
1 Вулетић Тамара 00 PBG 60м 8,25
2 Савић Ива 98 PBG 60м 8,72
3 Гојковић Јована 98 ВЖЈ 60м 9,63
ЈУНИОРКЕ 60м
А ФИНАЛЕ
1 Тамара Дамјановић 98 ЦЗБ 60м 7.93
2 Пешић Александра 98 КОШ 60м 8.14
3 Вулетић Тамара 00 PBG 60м 8,15
4 Ристовић Сања 97 PBG 60м 8.58
Б ФИНАЛЕ
2 Мачев Дејана 98 ЦЗБ 60м 8.54
2 Савић Ива 98 PBG 60м 8,72
3 Гојковић Јована 98 ВЖЈ 60м НС
ЈУНИОРИ 60м
1. група
1 Кијановић Алекса 97 Пар 60м 7.08
2 Јевремовић Марко 98 НБГ 60м 7.36
3 Шкиљо Петар 97. МЛЗ 60м 7.42
4 Станковић Миодраг 97 ВЖЈ 60м 7.53
2. група
1 Стојоски Јован 97 CZ 60м 7.43
2 Мацановић Алекса 98 PBG 60м 7.46
3 Грубнић Вељко 98 – ВЖЈ 60м Дск 162.6
3. група
1 Савић Сергеј 97 PBG 60м 7.65
2 Веселић Лука 98 НБГ 60м 7.84
3 Кркић Лука 98 НБГ 60м 8.36
ЈУНИОРИ 60м
А ФИНАЛЕ
1 Кијановић Алекса 97 Пар 60м 7.08
2 Јевремовић Марко 98 НБГ 60м 7.35
3 Шкиљо Петар 97. МЛЗ 60м 7.38
4 Стојоски Јован 97 CZ 60м 7.47
Б ФИНАЛЕ
1 Станковић Миодраг 97 ВЖЈ 60м 7.46
2 Савић Сергеј 97 PBG 60м 7.71
Мацановић Алекса 98 PBG 60м НС
Веселић Лука 98 НБГ 60м НС
СЕНИОРИ 60м/пр
1. група
1 Рајић Владимир 95 Пар 60м/пр 8.85
2 Дробњак Александар 93 ЦЗБ 60м/пр 8.88
3 Константиновић Ненад 95 ЦЗБ 60м/пр 9.29
СЕНИОРКЕ 60м
1. група
1 Ћирић Маја 89 60m ЦЗБ 60м 7.72
2 Симић Николета 96 ЦЗБ 60м 8.10
3 Сирмић Катарина 91 ПРЗ 60М 8.16
4 Живић Милица 90 ЦЗБ 60м 8.59
СЕНИОРКЕ 60м
ФИНАЛЕ
1 Ћирић Маја 89 ЦЗБ 60м 7.69
2 Симић Николета 96 ЦЗБ 60м 8.04
3 Сирмић Катарина 91 ПРЗ 60М 8.37
4 Живић Милица 90 ЦЗБ 60м 8.60
СЕНИОРИ 60м
1. група
1 Иштвановић Филип 91 ЦЗБ 60м 7.18
2 Гаши Суад 90 ЦЗБ 60m 7.21
3 Мирић Слободан 92 РКГ 60м 7.31
2. група
1 Булајић Немања 96 РКГ 60м 7.20
2 Леу Владан ЦЗБ 60м 7.27
3 Стојановић Пеђа 95 Пар 60м 7.35
4 Ољача Никола 92 PBG 60m дск
3. група
1 Марковић Иван 95 PBG 60m 7.35
2 Драгсимовић Слободан 90 ЦЗБ 60м 7.36
3 Рајић Владимир 95 Пар  60м 7.47
4 Стајчић Бранислав 84 ЦЗБ 60м 7.49
4. група
3 Тамбур Ведран 94 ЦЗБ 60м 7.49
4 Гојковић Никола 96 ВЖЈ 60м 7,90
СЕНИОРИ 60м
А ФИНАЛЕ
1 Гаши Суад 90 ЦЗБ 60m 7.17
2 Булајић Немања 96 РКГ 60м 7.21
3 Иштвановић Филип 91 ЦЗБ 60м 7.22
4 Леу Владан ЦЗБ 60м 7.29
Б ФИНАЛЕ
1 Драгсимовић Слободан 90 ЦЗБ 60м 7.29
2 Мирић Слободан 92 РКГ 60м 7.40
3 Стојановић Предраг 95 Пар 60м Дск
4 Марковић Иван 95 PBG 60m дск
СЕНИОРИ 60м
ВК
3 Стојановић Предраг 95 Пар 60м 7.35
4 Стајчић Бранислав 84 ЦЗБ 60м 7.51

Повезане вести

Коментари

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouthsmehplezmigskenjbatinarazmcudisokkitahmmmmfacepalmgreenslavitrofejkezsok2udartompuskezzzsmeh3trtskenjansramslavljezvizdlud
Слике
 
 
 
Аудио и видео фајлови
 
 
 
  Subscribe  
Обавести ме о