Moja Crvena Zvezda
Фудбал

Marko Perović trenira sa Zvezdom

Marko Perović

Na jučerašnjem treningu našeg kluba, prisutni su bili iznenađeni jer su u ekipi mogli da primete dobro poznato ime u Zvezdaškim krugovima – Marka Perovića. Nekadašnji igrač našeg kluba imao je odličnu sezonu u MLS ligi, ali je nakon povrede i isteka ugovora postao slobodan igrač.

Da li se radi o nekoj vrsti probe ili Marko trenira sa našim klubom radi održavanja forme pred neki inostrani angažman, znaće se narednih dana. Svakako da bi u ovom trenutku Marko u formi u kakvoj je bio dok je nosio naš dres više nego dobro došao Robertu Prosinečkom na poziciji levog krila, na kojoj nakon povrede Pašeka prinudno igraju Lazović, Borha i Kaluđerović.

Marko je rođen 1984.godine i u mlađim kategorijama našeg kluba bio je član čuvene generacije ’84 sa Boškom Jankovićem, Dušanom Bastom, Draganom Mrđom… Bio je na kaljenju u Jedinstvu sa Uba, a zatim se vratio na Marakanu, gde je odigrao 90 mečeva i postigao 10 golova. Jedan od njih postigao je u derbiju, koji će dugo ostati u sećanju svih nas, ali i jednom od nekadašnjih igrača komšijskog kluba. Odlazi zatim u Bazel, a nakon toga u Nju Ingland. Trenutno je slobodan igrač, što znači da sa bilo kojim klubom može potpisati ugovor u svakom trenutku. Igrao je i za mladu reprezentaciju.

Sa našim timom osvojio je tri titule šampiona i tri nacionalna kupa.

Повезане вести

44
Коментари

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouthsmehplezmigskenjbatinarazmcudisokkitahmmmmfacepalmgreenslavitrofejkezsok2udartompuskezzzsmeh3trtskenjansramslavljezvizdlud
Слике
 
 
 
Аудио и видео фајлови
 
 
 
25 Comment threads
19 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
35 Comment authors
AvatarAvatarAvatarСтефанаAvatar Recent comment authors
  Subscribe  
најновијим најстаријим највише гласова
Обавести ме о
Avatar
Члан
Vuk

Samo,pitanje je u kakvoj je formi…

Avatar
Гост
thrylos

Odmah ga potpisujte, bar do zime. Kakav god da je, bolje resenje za tu poziciju nemamo!

Стефана
Уредник

Kaže mi kolega da neće biti ništa od ovog potpisa… Samo je bez kluba, pa trenira sa njima da ne ispadne iz forme. Ja se iskreno nadam da greši i da će i Mare da nam se vrati…

Avatar
Гост
vojkan zvezda KLINA

Bilo bi to odlicno pojacanje,treba ga pod hitno angazovati pogotovo sto je slobodan igrac…uostalom i da nije dobar igrac treba ga dovesti jer je nase dete nas bivsi igrac i vrata svoje kuce moraju mu biti otvorena uvek i u dobru i u zlu…..

Avatar
Гост
из Ниш

Марко је одличан играч и велики звездаш! Управо, ангажујте овог момка!

Avatar
Гост
Toma Milf

Ма дај бре, немојте њега да доводите, јел треба да поломи кичме половини играча наше лиге? каква ће то лига бити, неће бити занимљиво.

Avatar
Гост
PERA BOR

Ja sam uvek voleo Marka kao igraca. Veliki je zvedas, igraci na levoj strani nam fale zbog Vinieve povrede tako da je dobrodosao.Mogao bi da odigra ovaj period dok se Vini ne vrati(jesenju polusezonu) pa onda da ode(taman ce verovatno za to vreme naci inostrani angazman).