ВажноНајновијеРепрезентацијаФудбал

Милица Мијатовић донела тријумф Србији у Естонији

Узданица Црвене звезде, Милица Мијатовић, постигла је победоносни гол за репрезентацију Србије на гостовању против Естоније у првој утакмици у квалификацијама за Европско првенство.

Милица је у 43. минуту погодила мрежу главом са пет метара и то је било довољно за тријумф од 1:0 и успешан старт нашег националног тима у квалификацијама за Еуро 2017 у Холандији.

Звездина фудбалерка је замењена у надокнади времена, а на гостовању у Тартуу је играла још једна играчица нашег клуба, Дина Благојевић, која је на терену провела свих 90 минута.

Следећу утакмицу у оквиру квалификационе групе 7 селекција Србије игра 27. октобра у Пећинцима, а ривал је поново Естонија.