Moja Crvena Zvezda
Домаћи шампионатЗвездаши широм светаФудбал

Povratak Boška Jankovića?!

Boško Janković

Tokom zimskog prelaznog roka, FK Crvena zvezda bi prema svim najavama trebala da dobije veliko pojačanje. Ni manje ni više u redove našeg tima stiže vanserijski fudbaler i reprezentativac Srbije iz italijanske Serije A.

Boško Janković, Zvezdino dete, nakon teške povrede kolena, operacije i rehabilitacije, pojačaće redove našeg kluba u prolećnom delu sezone. Taj period Janković treba da iskoristi za povratak u formu, a naš klub bi imao veliku pomoć u borbi za šampionsku titulu.

Janković je Zvezdino dete, a pored najdražeg dresa nastupao je i za Jedinstvo sa Uba, Majorku, Palermo i Đenovu.

Za reprezentaciju naše zemlje Janković je odigrao 25 utakmica i postigao 5 golova, a debitovao je 15.11.2006. u Beogradu na prijateljskom susretu protiv Norveške.

Повезане вести

1 comment

Comments are closed.