Moja Crvena Zvezda
Млађе категорије Фудбал

Rezultati i raspored mlađih kategorija

Zvezdine nade

Mlađe kategorije FK Crvena zvezda su tokom proteklog vikenda postigle sledeće rezultate:

OMLADINCI:
10. kolo Omladinske lige Srbije:
FK CRVENA ZVEZDA – FK RADNIČKI Niš 2:0 (0:0)

KADETI:
10. kolo Kadetske lige Srbije:
FK CRVENA ZVEZDA – FK RADNIČKI Niš 3:0 (2:0)

PIONIRI:
10. kolo Pionirske lige Srbije:
FK CRVENA ZVEZDA – FK SLOGA 4:0 (0:0)

KADETI II:
8. kolo lige mlađih kadeta Beograda:
FK BSK Borča – FK CRVENA ZVEZDA 0:4 (0:2)

PETLIĆI:
7. kolo lige petlića Beograda:
FK DOMINUS – FK CRVENA ZVEZDA 0:7 (0:2)

PETLIĆI II:
6. kolo lige škole fudbala (1999.godine i mlađi)
FK BRODARAC – FK CRVENA ZVEZDA 1:3 (0:3)

PETLIĆI II (1999):
Humanitarni  turnir „DECA  ZA  DETE“, Smederevo – nedelja  10.10., Osvojeno prvo mesto.

PREDPETLIĆI (2000 godište):
Međunarodni turnir „Trofej Petar Puača“ Novi Sad – 10.10.
Osvojeno prvo mesto.

Naše klince očekuju sledeći izazovi:

OMLADINCI:
11. kolo Omladinske lige Srbije
FK ČUKARIČKI – FK CRVENA ZVEZDA, subota – 16.10. u 10,00.
Utakmica se igra na stadionu „Ada Ciganlija“.

KADETI:
11. kolo Kadetske lige Srbije
FK RAD – FK CRVENA ZVEZDA, nedelja – 17.10. u 10,00.
Utakmica se igra na stadionu FK „Rad“.

PIONIRI:
Prijateljska utakmica
FK CRVENA ZVEZDA – FK SPARTAK, sreda – 13.10. u 15,00.
Utakmica se igra na Omladinskim terenima FK „Crvena zvezda“.

11. kolo Pionirske lige Srbije
FK RAD – FK CRVENA ZVEZDA, subota – 16.10. u 10,00.
Utakmica se igra na stadionu FK „Rad“.

KADETI II:
Prijateljska utakmica
FK  CRVENA ZVEZDA – FK SPARTAK, sreda – 13.10. u 13,00.
Utakmica se igra na Omladinskim terenima FK „Crvena zvezda“.

9. kolo lige mlađih kadeta Beograda
FK CRVENA ZVEZDA – FK RAD, subota – 16.10. u 10,00.
Utakmica se igra na Omladinskim terenima FK „Crvena zvezda“.

PIONIRI II:
7. kolo lige mlađih pionira Beograda
FK CRVENA ZVEZDA – FK ČUKARIČKI, subota – 16.10. u 12,00.
Utakmica se igra na Omladinskim terenima FK „Crvena zvezda“.

PETLIĆI:
8. kolo lige petlića Beograda
FK CRVENA ZVEZDA – FK RAD, subota – 16.10. u 13,30.
Utakmica se igra na Stadionu FK „Crvena zvezda“.

PETLIĆI II:
7. kolo lige škole fudbala (1999.godine i mlađi):
FK CRVENA ZVEZDA – FK ALTINA, subota – 16.10. u 15,00.
Utakmica se igra na Omladinskim terenima FK „Crvena zvezda“.

Повезане вести