ВажноВатерполоДомаћа такмичењаНајновије

Ватерполистима треће место

Ватерполисти Црвене звезде освојили су треће место у шампионату Србије. У другом мечу у Новом Саду, црвено-бели су били убедљиви 15:5 (2:4, 1:3, 1:4, 1:4). Најефикаснији је био Страхиња Рашовић са 5 голова.

Од самог почетка Црвена звезда је диктирала темпо. Већ у првој четвртини је створена предност, која је расла до полувремена. Црвено-бели нису дозволили пад као против Партизана, па су и трећу и четвртини решили веома ефикасно у своју корист и били још убедљивији него у Београду.

Страхиња Рашовић је био неумољив са 5 голова и тако на нивоу завршио голгетерску сезону. Црвена звезда је победом овогодишњу сезону завршила на 3.месту. До наредне нас чека бурно лето.

Војводина – Црвена звезда 5:15 (2:4, 1:3, 1:4, 1:4)

Базен Слана бара. Гледалаца: 200. Судије: Раковић Крстоношић и Путниковић. Играч више: Војводина 7 (2), Црвена звезда 4 (2).

ВОЈВОДИНА: Добожанов, Петровски, Максимовић 1, Лекић, Чиквинизде, Васић 1, Гвоздановић, Ћатовић 1, Тркуља, Матковић 1, Јовановић, Виторовић, Шиман 1. Тренер: Вукановић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Драксимовић, С. Рашовић 5, Драшовић 2, Танкосић 1, Томашевић, Ешкерт 1, Бијелић, В. Рашовић 1, Ранђеловић 1, Његован, Рацков 3, Обрадовић 1, Тановић, Јовић. Тренер: Маљковић.