Домаћа такмичењаОдбојка

Odbojkaši osvojili trofej

Odbojkaši osvojili turnir

Odbojkaši Crvene zvezde osvojili su trofej namenjen pobedniku prvog memorijalnog turnira „Vojislav Nešić“, koji je održan u Kladovu. U konkurenciji domaćeg Đerdapa i ekipe Spartaka iz Ljiga naši odbojkaši su najviše pokazali i opravdali ulogu apsolutnog favorita.

U prvom susretu naši odbojkaši su pred oko 300 gledalaca savladali Spartak iz Ljiga. U meču koji je trajao 94 minuta viđena su tri izjednačena seta, da bi iskusniji rival prelomio susret u četvrtom setu.

Crvena zvezda : Spartak Ljig 3:1 (25:23, 23:25, 27:25, 25:18)

U drugom susretu naši odbojkaši zabeležili su očekivanu pobedu i protiv domaćeg Đerdapa koji u predstojećem prvenstvu ima ambiciju da se plasira u viši rang. Najneizvesniju borbu oko 300 gledalaca u hali „Jezero“ videlo je u drugom setu koji su domaći odbojkaši rešili u svoju korist, ali je nastavak meča doneo očekivani ishod.

Đerdap : Crvena zvezda 1:3 (20:25, 32:30, 12:25,16:25)

U poslednjem trećem susretu turnira ekipa Spartaka iz Ljiga sasvim zasluženo je dobila domaći Đerdap rezultatom 3:0.