Važno Najnovije Ostalo Hokej

Poraz hokejaša u prvom meču polufinala plej-ofa

Hokejaši Crvene zvezde poraženi su u prvoj utakmici polufinala plej-ofa protiv Partizana rezultatom 1:5 (0:1, 1:3, 0:1).

Utakmica je odigrana u ledenoj dvorani Pionir pred oko 120 gledalaca, a crno-beli su prvu trećinu rešili u svoju korist rezultatom 1:0. Međutim, kao i na nekoliko prethodnih derbija ove sezone, crveno-beli su posustali u drugom periodu igre, pa je branilac titule vodio sa 4:1 posle druge deonice, tako da izabranici trenera Aleksandra Protića nisu uspeli da se vrate u igru u poslednjih 20 minuta.

Pogodak za Crvenu zvezdu postigao je Jovica Rus, dok su strelci za Partizan bili Marko Brkušanin (dva puta), Marko Milovanović, Vojin Dragović i Dimitrije Filipović. U drugom polufinalnom susretu Beostar je u subotu savladao Tisu Volan rezultatom 13:7.

Revanš meč između Crvene zvezde i Partizana na programu je u nedelju 8. marta u ledenoj dvorani “Pionir“ sa početkom od 17 časova i 30 minuta, a pomoć navijača bi bila dragocena za crveno-bele, koji imaju nameru da prvi put u sezoni savladaju večitog rivala i izjednače rezultat u polufinalnoij seriji, koja se igra na dve pobede. Revanš meč između Tise Volan i Beostara igra se takođe u nedelju, u Segedinu, sa početkom u 18 časova.